ارتباط با کارشناسان...
ارتباط با کارشناسان...

درباره ما

شرکت فراتیماس با ارائه طراحی با سبک های خاص و بی نظیر به زیباتر و لوکس شدن محوطه ویلا شما کمک کرده و با اجرای تخصصی حس رضایت را برای شما به ارمغان می آورد.

سرعت و دقت در اجرا از جمله ادعاهای ما در این شرکت می باشد. که نیاز شما را به فضای سبز به سریعترین شکل ممکن برطرف می سازیم.با توجه به تخصص و تجربه بالا متخصصان مجموعه خیال شما از لحاظ انتخاب گونه راحت بوده و در این مورد به ما اعتماد کنید. کاهش هزینه ها از جمله دغدغه های ما در اجرای پروژه هاست که برای این موضوع طراحی دقیق، نظارت ویژه بر پروژه در مراحل احداث و نگهداری را در اولویت قرار می دهیم. مجموعه ما با تولید گونه ها و تهیه گل و گیاه از تولید کنندگان به صورت مستقیم هزینه نهاده ها را پایین و کیفیت را بالا می برد.

رزومه قوی، ضمانت گونه ها و وجود فروشگاه و گلخانه های تولیدی از جمله خدمات این شرکت در حوزه ی فضای سبز می باشد. که کارفرمایان عزیز می توانند راحت تر برای هدف خود تصمیم گیری کنند. شرکت فراتیماس این امکان را برای مخاطبین خود فراهم کرده که در مرحله طراحی حضور داشته باشند و سلایق خود را در کار سهیم کنند این همکاری در زمان انتخاب گل و گیاه نیز امکانپذیر است.

فضای سبز تخصص ماست و تمایی مراحل ذکر شده به منظور ساده شدن امور و رسیدن به هدف اصلی می باشد.

ما تا آخر با شما هستیم.

  • نگهداری فضای سبز در همه فصول
  • استفاده از بهترین و سازگارترین گیاهان در اجرای فضای سبز
  • طراحی اصولی و حرفه ای فضای سبز با نرم افزار های طراحی سه بعدی


350

پروژه های طراحی شده

150

پروژه های اجرا شده

70

پروژه های در حال پشتیبانی

600

مشاوره های انجام شده

تیم ما

یوسف خاتمی

مدیر عامل

عیسی عشقی

مدیر پروژه

اصغر حشمتی

سر باغبان

محمد عشقی

گیاه پزشک

شما رویا پردازی کنید ما آن را ایجاد میکنیم.