طراحی سیستم آبیاری در مشهد

سالانه با آبیاری گیاهان و درختان حجم بسیار زیادی از آب، مورد استفاده قرار می گیرد و این مسئله به یکی از دغدغه ها و معضلات امروزه در حوزه تامین آب تبدیل شده است. به همین دلیل استفاده از سیستم های آبیاری هوشمند برای مصرف بهینه و حساب شده آب در حوزه آبیاری شهری و صنعتی اهمیت بسزایی دارد. سیستم های آبیاری با برنامه ریزی اصولی از هدر رفتن بی رویه آب جلوگیری می کنند.

مجموعه فضای سبز فراتیماس با ارائه انواع خدمات سیستم آبیاری هوشمند در مشهد، راه حل های عملی برای برطرف شدن مشکلات و معضلات کم آبی تعیین می کند تا شما بتوانید با نصب و پیاده سازی بهترین و به روزترین سیستم های آبیاری، در هر شرایط آب و هوایی به آبیاری گیاهان در فضای سبز خود بپردازید.

با نصب و اجرای سیستم های آبیاری هوشمند قادر هستید تا از فواصل دور تنها به وسیله تلفن همراه خود، آبیاری باغ، گلخانه و زمین کشاورزی خود را در هر زمانی از شبانه روز کنترل  و مدیریت کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا با کاربرد های سیستم های آبیاری آشنا شوید.

امکانات سیستم آبیاری هوشمند :

طراحی سیستم های آبیاری هوشمند در مشهد

سیستم آبیاری هوشمند در مشهد

اگر تمایل به اجرای سیستم آبیاری در مشهد دارید می توانید تنها با تماس گرفتن با متخصصین مجموعه فراتیماس با تعیین بهترین استراتژی آن ها به مدیریت سیستم آبیاری در محیط مورد نظر خود بپردازید و دیگر نگران مصرف زیاد و بی رویه آب نباشید. در ادامه به مهم ترین مزایای مدیریت کردن سیستم های آبیاری پرداخته شده است تا شما با آگاهی بیشتری به کنترل کردن آبیاری باغ و زمین های زراعتی خود بپردازید.

همان طور که می دانید یکی از مهم ترین مزایای استفاده از سیستم های آبیاری، صرفه جویی در استفاده و مصرف آب می باشد. با استفاده سیستم هایی آبیاری اختصاصی فراتیماس، در برخی از مناطق کم آب می توان معضل کم آبی را مدیریت نمود.

در برخی از مواقع مسدود شدن لوله های آب یا نشتی در تاسیسات باعث رخ دادن خطا در عملکرد سیستم های آبیاری می شوند که این نوع سیستم های آبیاری از قابلیت اعلام وضعیت برخوردار هستند تا شما در صورت مطلع شدن به تعمیر آن ها بپردازید. در واقع شما با دریافت پیامی از سوی سیستم از این گونه رخداد ها آگاه می شوید.

انواع روش های اجرای سیستم آبیاری در مشهد

اجرای سیستم آبیاری در مشهد

یکی از مزایای استفاده از سیستم های آبیاری قطره ای صرفه جویی در مصرف آب و زمان می باشد که بر اساس سیستم های تعبیه شده در آن از قابلیت تنظیم میزان یا مقدار خروج آب از دریچه های آن برخوردار است و همچنین با استفاده از این نوع سیستم، میزان مصرف آب کاهش می یابد.

همان طور که از نام این روش آبیاری مشخص می باشد آبیاری در آن به شکل باران، با سرعت و اغلب برای زمین های شیب دار با خاک های سبک انجام می شود.

در این نوع آبیاری، سطح خاک مرطوب نخواهد شد اما به اندازه کافی به ریشه آب رسانی می شود. در فصل های بهار، تابستان و اوایل پاییز بستر آبیاری به حد نصاب غرقاب می شود و سپس اضافات آب خارج می شود.

جمع بندی آبیاری فضای سبز در مشهد

احداث سیستم های آبیاری قطره ای در مشهد

پمپ آب، فیلتر، نازل، شیر برقی، لوله، اتصالات، دریپر، میکروجت، بابلر، اسپرینگر و … از جمله سیستم های آبیاری هستند که در محوطه فضای سبز ویلا مورد استفاده قرار می گیرند. بهتر است برای راه اندازی سیستم های آبیاری به افرادی مراجعه کنید که تخصص کافی در این زمینه دارند، زیرا که اگر نصب سیستم آبیاری با اصول صحیح خود انجام نشود در اولین زمان نیاز به پرداخت هزینه های تعمیرات خواهید داشت.

شرکت فراتیماس با نصب و اجرا بهترین سیستم آبیاری هوشمند در مشهد به شما این امکان را می دهد تا علاوه بر صرفه جویی در مصرف آب بتوانید هزینه های تعمیرات آن را تا حدالامکان کاهش دهید. بنابراین می توانید با مشاوران این مجموعه تماس حاصل فرمایید تا شما را در ارائه بهترین خدمات راهنمایی نماییم.

طراحی سیستم آبیاری در مشهد